Plan Rage Rally

Event

Mapa

Walka będzie trwała do ostatniej kropli paliwa. To pewne, gdyż posiadacze aut najbardziej luksusowych marek, takich jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini, nie zwykli ustępować pola w rywalizacji.

Zwycięzcy Rage Rally 2021 zostaną uhonorowani wyjątkową nagrodą – statuetką, będącą prawdziwym dziełem sztuki. Zaprojektował ją zdolny warszawski artysta Batoon Sentkiewicz, a wykonała renomowana Galeria Figur Stalowych.

Rage Rally
Sportowe samochody

Event

Miasta

Serock / Radziejowice / Lidzbark Warmiński/ Sopot

Program

2021
  • 30.06 powitanie Gości w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku, rejestracja uczestników, branding samochodów,
  • 01.07 wjazd na Tor Słomczyn, start wyprawy, dojazd do Hotelu Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach,
  • 02.07 dalszy ciąg wyprawy, dojazd do Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim,
  • 03.07 spotkanie na mecie w Sopocie, Gala Finałowa z mnóstwem atrakcji i niespodzianek,
  • 04.07 zakończenie wyprawy, powrót do domu.
szybkie auta warszawa
rajd warszawa

Weź udział

Rage Rally to wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji i luksusowych aut. Obłędna ilość adrenaliny, pozytywna rywalizacja i fantastyczna zabawa to główne, ale niejedyne atuty Rage Rally, dla których uczestnicy z radością wyruszą na spotkanie przygód. Wartością dodaną do zabawy i rekreacji, będzie możliwość poznania ciekawych ludzi oraz zawarcia cennych relacji biznesowych, co w tym środowisku zawsze ma znaczenie. W końcu nie samą motoryzacją żyje nawet największy pasjonat super szybkich aut…

Na koniec pora wyraźnie powiedzieć – Rage nadjeżdża! My jesteśmy już gotowi i odliczamy dni do startu. Do zobaczenia na trasie!