Rage pomaga

rage rally

Fundacja

One Day

Fundacja One Day powstała, aby nieść pomoc młodzieży i dzieciom z domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych, a charytatywna idea wyprawy Rage Rally 2021 idealnie wpisuje się w hasło Fundacji: „Jeden dzień może zmienić nasze życie”. Dowiedz się więcej o Fundacji: www.oneday.com.pl

Dla domu dziecka

Pomagamy

Jest dla nas ważne, aby poza dobrą zabawą i prestiżem, realizowany projekt wnosił coś więcej do rzeczywistości. Dlatego bawiąc się, chcemy pomagać tym, którzy tej pomocy szczególnie potrzebują. Wierzymy, że w ten sposób jeszcze silniej zmotywujemy zainteresowanych do udziału w tej niezwykłej wyprawie.

samochody klasy premium
sportowe samochody

Dziękujemy

Bardzo dziękujemy,że organizując tak ważne i prestiżowe wydarzenie pamiętaliście o Nas i dzieciakach. Cegiełka, którą dzięki Wam mogliśmy pozyskać przysłuży się dla lepszego startu w dorosłość dla USAMODZIELNIAJĄCEJ się młodzieży.

Aktualnie zbieramy finanse na warsztaty na rok 2022 zatem bardzo się cieszymy, że możemy już o 8 tys PLN być bliżej tego celu. Planujemy 5 wyjazdów w tym jeden zagraniczny, na którym około 20 podopiecznych będzie przez cały tydzień uczyć się najważniejszych aspektów życia samodzielnego - przechodzić indywidualną ścieżkę, odkrywać swoje talenty ale i siebie.

Do tego bardzo dużo pracujemy nad poczuciem własnej wartości zatem Wasze wsparcie jest dla nas bardzo cenne.